Flagi producent

Druk flag reklamowych, flag firmowych, flag narodowych  to nasza pasja. Drukujemy flagi na każdą okazję i z każdą grafiką. Flagi reklamowe i flagi z logo są naszym ulubionym nośnikiem reklamy, który wraz z masztem flagowym podnosi prestiż każdego miejsca. Nikt już obecnie nie ma wątpliwości iż flagi silnie oddziałują na otoczenie i jako ruchomy nośnik reklamy są doskonałym sposobem na komunikacje z otoczeniem. W celu uzyskania  pożądanego  efektu prestiżu, dialogu poprzez flagę z otoczeniem i podkreślenia wyjątkowości miejsca flagi muszą zostać odpowiednio zaprojektowane i wydrukowane na porządnym materiale flagowym. Co  oznacza odpowiednio zaprojektowana flaga? Jaki jest porządny materiał flagowy?  To pytania na które,  każdy kto poważnie myśli o inwestycji w maszty flagowe i flagi reklamowe  musi znać odpowiedzi.  Dobrze zaprojektowana flaga jest przede  wszystkim czytelna, jej przekaz jest  klarowny i co bardzo ważne - nie kłóci się z wizerunkiem firmy. Flagi reklamowe powinny być produkowane (drukowane bądź szyte) tylko i wyłącznie z materiałów flagowych, które są odporne na działanie warunków atmosferycznych. My, jako specjaliści od  druku flag  przy każdym naszym spotkaniu z klientem podkreślamy wagę  jakości  materiału z jakiego sa wykonywane flagi. Świadomość znaczenia jakości materiału powoduję iż produkujemy flagi tylko i wyłącznie z najwyższej jakości materiałów flagowych.  Flagi,  jakie dostarczamy naszym klientom są odporne na działanie promieni słonecznych. Ponadto  przepuszczają one powietrze, a materiał jaki stosujemy nadaje się do  regularnego prania  dzięki czemu ich żywotność jest dłuższa. Nasze flagi dostarczyliśmy już między innymi do klientów z: Warszawa, Kraków, Opole, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin jak i wielu innych miast na terenie Polski i nie tylko. Reklamatic - flagi producent - oficjalny dystrybutor masztów Alumast.  
 
W naszej standardowej ofercie znajdują się: flagi na maszt, reklamowe jednostronne, firmowe, reklamowe dwustronne, Państw Unii Europejskiej (np. .flagi Polski,  Niemiec, Wielkiej Brytanii, Anglii, Irlandii, Francji, Grecji, Rumunii, Cypru, Austrii, Belgii, Włoch, Bułgarii, Czech, Malty,  Estonii, Bułgarii, Litwy, Łotwy, Dani,  Malty, Portugalii, Luksemburga, Holandii, Finlandii oraz Belgii), flagi na zamówienie ( wg. Twojego projektu), flagi z dowolną grafiką,  religijne, ślubne, ze zdjęciem, żałobne, urodzinowe, flagi na wszystkie okazje - produkowane metodą druku cyfrowego, flagi na maszty stacjonarne, przenośne, na maszt typu Winder, produkowane również metodą sitodruku.

Flaga produkowana na Państwa zamówienie może mieć dowolne wykończenie. W celu ułatwienia podjęcia decyzji ponizej przedstawiamy najpopularniejsze sposoby wykończenia flag.

flagi_reklamowe.png

 

 

 

protokol_skladania_flagi-_same_flagi.png

W odpowiedzi na ciągle pojawiające się pytania o sposobie eksponowania flag narodowych oraz kolejności ich  zawieszania poniżej przedstawiamy przydatne informacje, które reasumują  tzw. protokoł flagowy.

Eksponowanie flagi Rzeczypospolitej Polskiej z innymi flagami

drug_flag.png

Podstawową zasadą przy eksponowaniu flag jest umieszczanie flagi gospodarza na miejscu honorowym.  Dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt iż flaga Rzeczpospolitej Polskiej ma zawsze pierwszeństwo przed wszytskimi innymi flagami, a w przypadku flag jednostek samorządowych flagi polskich samorządów mają pierwszeństwo przed flagami zagranicznych jednostek terytorialnych tego samego rzędu.  Flagi nalezy umieszcząć biorąc pod uwagę następującą hierarchię: flaga Rzeczypospolitej Polskiej, flaga innego państwa, flaga województwa, flaga powiatu, flaga gminy, flaga Unii Europejskiej, flaga organizacji ogólnopolskiej, flaga organizacji międzynarodowej, flaga służbowa (straży miejskiej,policji, straży pożarnej, poczty itp., flaga firmowa ( klubu sportowego,instytucji, uczelni, szkoły, organizacji itp.), flaga okolicznościowa (uświetniająca rocznice lub imprezę).
 

kolejnosc_flag_w_rzedzie-_poprawione.png

Sposoby eksponowania flagi
 

Gdy wieszamy na maszcie flagę pionową -biało-czerwoną przy maszcie należy umieścić kolor biały.
Odległość jaka powinna być zachowana pomiędzy masztami (w osiach podstaw) to dwukrotna szerokość flagi + 0,5m.

wywieszanie_flagi_0.png

Zasady eksponowania flagi
 

Podstawowym warunkiem godnego eksponowanie flagi jest warunek o należytym stanie flagi. Eksponyjemy tylko flagi czyste, niepostrzępione i nie wyblakłe. Flaga na otwrtym powietrzu powinna być eksponowana od świtu do zmierzchu.  Jeżeli decydujemy się eksponowaą ją dłużej musi być ładnie oświetlona. Flagi nie eksponuje się gdy wieje bardzo silny wiatr, gdy jest zamieć śnieżna ani gdy pada deszcz. Zabrania się umieszczania na flagach napisów ani rysunków. Godnie ekponowana flaga nie może dotykać wody, brudu, podłogi czy tez ziemi.  Jeżeli flaga nie nadaje się ekpsozycji należy ją zutylizować. Jedynym dopuszczalnym sposobem utylizacji flagi jest jej niepubliczne spalenie.

wlasciwa_kolejnosc_flag_z_flagami_panstwowymi.png